مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز: شبکه برق اهواز پایدار است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به تامین برق مراکز حساس از ژنراتور پشتیبان در صورت وقوع حادثه گفت: آسیب‌دیدگی بخشی از شبکه برق اهواز بر اثر حادثه پیش‌آمده با تلاش بدون وقفه نیروهای عملیاتی مرتفع شد و هم‌اکنون شبکه برق‌رسانی پایدار است.

به گزارش «انرژی امروز» از پاون، عبدالحمید عباس‌شیاری با اشاره به شرایط تامین برق شهر اهواز گفت: با توجه به افزایش بار روی شبکه به دلیل افزایش مصرف، احتمال بروز حوادث افزایش پیدا می‌کند و نظر به اهمیت تامین برق پایدار، حساسیت گروه‌های عملیاتی برق نیز دوچندان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به حادثه برق در منطقه ۲ اهواز افزود: به دنبال افزایش مصرف برق، روز پنجشنبه، ۱۱ خرداد تجهیزاتی از شبکه دچار حادثه شد که بلافاصله پس از وقوع این مسئله، نیروهای عملیاتی برق با حضور در محل تلاش نسبت به رفع آسیب‌دیدگی شبکه را آغاز کردند.

وی ادامه داد: به دنبال بروز این اتفاق زمینه تامین برق بیمارستان رازی از ژنراتور پشتیبان مهیا شد و خوشبختانه تامین برق بیمارستان و سایر مراکز حساس در اثر این حادثه بدون وقفه ادامه یافت.

شیاری خاطرنشان کرد: با تلاش بدون وقفه نیروهای عملیاتی هم‌اکنون تجهیزات آسیب‌دیده ناشی از حادثه تعمیر شد و شبکه برق اهواز پایدار است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

فاطمه لطفی

• فوق لیسانس مهندسی محیط زیست • خبرنگار تخصصی انرژی • مترجم کتابهای عطش بزرگ، تصفیه پسابهای صنعتی، تصفیه آب، استفاده مجدد از آبهای صنعتی، فرایندها و عملیات واحد در تصفیه آب و ساز و کار توسعه پاک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن